ZUBR CV2-50 red захищає обладнання від високої та низької напруги, від обриву нуля, а також обмежує споживання струму або потужності. При відхиленнях напруги ZUBR CV2 red відключає навантаження, а нормалізації включає назад. При перевищенні струму або потужності навантаження відключається через заданий час затримки.
Переваги трьох пристроїв у компактному корпусі шириною 2 модулі
ZUBR CV2 red поєднав у собі переваги трьох пристроїв: компактність і максимум функцій від ZUBR D2, контроль струму та потужності від ZUBR MF, поглиблені налаштування меж струму від ZUBR I. При цьому вартість ZUBR CV2 red привабливіша за ZUBR MF.
Висока точність вимірювання напруги та струму завдяки алгоритму TrueRMS
TrueRMS знижує вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги, струму та потужності, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. Завдяки цьому алгоритму реле вимкне навантаження до того, як стрибок напруги негативно вплине на підключені прилади.
Професійна модель вимикання навантаження
Ви можете активувати професійну модель затримки часу вимкнення, щоб скоротити кількість відключень сучасного обладнання, яке працює стабільно за певних відхилень напруги живлення. Таким чином, застосування ProModel дозволяє не відключати обладнання за безпечних за величиною та тривалістю відхилень напруги.
В основі створення режиму ProModel лежить крива "ITIC (CBEMA) Curve":
Швидкість відключення навантаження за замовчуванням, та у разі застосування Професійної моделі відключення
Захист від перегріву
Термодатчик усередині корпусу забезпечує додаткову безпеку та вимикає навантаження у разі, якщо температура всередині корпусу перевищить 80 °С, екран при цьому блимає написом «oht». Після зниження температури нижче 60 °С, пристрій увімкне навантаження і відновить роботу.
Якщо захист спрацює більше 5 разів протягом доби, реле заблокується, щоб звернути увагу користувача на ситуацію, що склалася, поки температура всередині корпусу не стане нижче 60 ° С («oht» блимати перестане) і не буде натиснута одна з кнопок. Якщо ви хочете дізнатися про температуру датчика термозахисту, утримуйте кнопку «i» 16 секунд.
Затримка увімкнення/вимкнення
ZUBR CV2 red дозволяє налаштувати час затримки на увімкнення навантаження після аварії, а також час затримки відключення навантаження при перевищенні допустимих значень струму або потужності.
Від заводу в реле стоїть мінімальна затримка включення навантаження 3 сек. Залежно від типу підключеного обладнання, ви можете встановити її в діапазоні від 3 до 600 сек. Для чутливого до частих відключень напруги обладнання, наприклад холодильників і кондиціонерів, рекомендується встановлювати затримку включення 2-3 хв.
Відповідно до заводських налаштувань, затримка відраховується з моменту стабілізації напруги. У налаштуваннях можна вибрати ще один тип затримки, коли відлік починається з моменту відключення реле.
Для швидкого відновлення напруги у всьому будинку після аварійного спрацьовування встановіть ZUBR R116y для холодильної техніки, яка потребує тривалості затримки на включення. А в CV2 red зробіть таку мінімальну затримку.
Журнал аварійних спрацьовувань на 100 значень
Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 100 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга, струм або потужність при відключенні реле або спрацювання захисту від перегріву).
Зручність в управлінні
Налаштування роботи пристрою здійснюється за допомогою лише трьох кнопок. Четверна кнопка «i» призначена для перегляду журналу аварійних спрацьовувань, розшифровки абревіатур пунктів меню, а також всіх параметрів, що вимірюються. Цифровий екран постійно відображає значення напруги та струму чи потужності, а також виводить системну інформацію. У режимі очікування можна налаштувати яскравість екрана.
Проста установка
ZUBR CV2 red має зручне стандартизоване підключення вхід-вихід, відсутня необхідність використання нульової клеми при підключенні. Реле ZUBR CV2 red дуже компактний, займає 2 стандартні модулі в розподільчому щиті. Його монтаж відбувається у розподільчий щиток на стандартну DIN-рейку завширшки 36 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує можливість попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254).
Додаткові можливості для більш тонкого налаштування:
1. Час відключення під час провалу напруги
Потрібно тим, чия мережа перевантажена потужним обладнанням або її якість недостатня і це призводить до частих просідання напруги і, як наслідок, частим спрацьовуванням реле. У такій ситуації безпосередньо вплинути на обставини неможливо, але можна зменшити кількість відключень реле, підібравши час, який вичікуватиме реле перед відключенням навантаження.
Для правильного налаштування часу відключення необхідно керуватися даними до обладнання, що захищається.
Налаштований таким чином час діятиме лише при зниженні напруги від 154 до 176 (коли професійна модель включена) або від 120 до 210 (коли професійна модель вимкнена). В інших ситуаціях час відключення фіксований (див. таблицю вище).
2. Регульований гістерезис за напругою
У випадку, коли реле часто спрацьовує, але можливості розширити межі спрацьовування вже немає, а поточна напруга в мережі близька до виставленого кордону і не є сенс використовувати гісітерезис як додатковий інструмент для зменшення кількості спрацьовувань. Додавання гістерезису дає можливість оптимізувати кількість спрацьовувань, переконатися, що напруга стала стабільнішою і меншою за встановлену межу. Оптимальні налаштування меж та гістерези за напругою дозволяють відсіяти нестабільну напругу близьку до встановлених меж.
Логіка роботи роботи реле із встановленим гістерезисом: після спрацьовування за межею реле напруги включить навантаження, коли напруга нормалізується до встановленої межі і додатково на величину гістерезису.
3. Захист від частих спрацьовувань при нестабільній мережі
Обмежує кількість повторних спрацьовувань реле поспіль, щоб виключити згубний їх вплив на техніку, що захищається. Без такого захисту чутливе до частих спрацювань обладнання, наприклад холодильник або кондиціонер, можуть вийти з ладу. При досягненні максимальної кількості спрацьовувань поспіль, спрацює захист, реле заблокується і навантаження відключиться, поки користувач не зверне увагу і не натисне на одну з кнопок реле.
До частих спрацьовувань реле може призводити:
— Відгорання нуля у мережі.
— Мережева напруга близька до встановлених меж і не є стабільною. У такому разі частоту спрацьовувань реле можуть оптимізувати такі налаштування:
а) значення меж спрацьовування реле збільшити відповідно до якості мережі так, щоб обладнання, що захищається, було терпимо до них;
б) відрегулювати значення гістерези за напругою.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.